Vabaerakonna kommunikatsiooni- nõunikuna alustas tööd Ingeldrin Aug

Täna alustas Vabaerakonnas kommunikatsiooninõunikuna tööd Ingeldrin Aug. Tema tööks on erakonna liikmete ning saadikute meediaalane nõustamine ning infovahetus maakondlike meediaväljaannetega.  

“Vabaerakonna idee ise hakkamasaavate ja algatusvõimeliste inimestega riigist, mida juhitakse läbipaistvalt, on minule sümpaatne. Samuti on mulle oluline, et kohaliku elu juhtimine oleks kogukonnapõhine,” ütles Ingeldrin Aug. “Olen kaasa teinud nii kogukonnaliikumises, kui kohalikus poliitikas, seetõttu on minu tööks lisaks Riigikogu saadikute meediaalasele nõustamisele meediatöö erakonna liikmetega piirkondades ning muidugi ka koostöö piirkondlike meediaväljaannetega,” lisas Aug. 

Vabaerakonna tegevjuhi Märt Meesaku sõnul on Vabaerakonnas aasta alguses planeeritud personali muudatused tehtud. "Vabaerakond on aastat alustanud väga aktiivselt - uue käiguga, millele annavad hoo jaanuaris toimunud personalimuudatused. Ingeldrini tulek on nendest viimane ning me oleme uue aasta väljakutseteks valmis,” ütles Meesak. Ta lisas, et siht ja eesmärk, millisena me Vabaerakonda 2019. aasta Riigikogu valmistel näha tahame, on olemas. 

Ingeldrin Aug on varem töötanud Loksa Linnavalitsuses avalike suhete ning Anija Vallavalistuses arendusjuhina. Ta on õppinud avalikku haldust. Ta on kodanikuaktivist ning tegutseb mitmetes vabaühendustes. 

Ingeldrin Augile lisaks on Vabaerakonnas kommunikatsiooninõunikuna tööl Maria Murakas. 

Jaanuaris liitus Vabaerakonna meeskonnaga Jaanika Klopets, kes töötab Põhja-Eesti arendusjuhina, Vahur Kollom, kes asus tööle Vabaerakonna Riigikogu fraktsioonis nõunikuna ning Ivo Rull kampaaniajuhina.